Prane TV Klan, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! - 110m2

E pa mobiluar
147,300€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 676
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS196491 - Prane Tv Klanit, ne rruge kryesore, shitet apartament 2+1+2 tualete ne "Rezidencen Porcelan 1", aktualisht ne suvatimi. Apartamenti ndodhet ne kompleks banimi dhe sherbimi 7,8 kate dhe 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim, ka siperfaqe bruto 110.27 m2 dhe siperfaqe neto 95.99 m2, me orientim Jug- Perendim. Apartamenti organizohet si me poshte: korridori shperndares, salloni ku kemi kendin e gatimit dhe ndenjies sebashku me dalje ne llozhe, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh dhe tualeti qendror me ajrim netyral. Ndertimi i rezidences dallohet per standarte bashkekohore te nje cilesie te larte ndertimi, ku vlen te permendet termoizolimi teresor, izolim akustik maksimal, ventilimet individuale, lartesia e katit (280cm dysheme-tavan), sistemet anti-zjarr, vetrate me ventilim, hapesira te gjelberuara, sherbime tregtare, SPA, detaje arkitektonike qe sigurojne komoditetin maksimal dhe privatesi, sisteme sigurie 24h. Zona aktualisht eshte ne fazen e ndertimit te disa Rezidencave dhe perfshihet nga Unaza e Madhe e Tiranes ne faze punimesh e cila perfundon shume shpejt dhe Pedonales ne pjesen e Kinostudios. Per nje vizite ne prone dhe me shume detaje na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
150,000€
Okazion Kleringu! Tek Garden Residence Turdiu, Shitet S... - 115m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt !! Apartamenti ka nje sip...

E RE
139,000€
Tek Ali Demi, Shitet 2+1+2, Me Hapesire Te Bollshme Ne... - 116m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete +garderobe ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje god...

E RE
155,500€
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, M... - 104m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti me siperfaqe totale 103.7 m2 dhe siperfaqe neto 87.1 m2, ndodhet ne...