Ne Yzberisht, Shitet Vile per Investim !!! - 437m2

E pa mobiluar
300,000€

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 138

Përshkrimi i pronës

REFFS196197 - Ne Yzberisht ,prane Shkolles Myslim Shima, shitet Vile me 3 kate ndertim i vitit 2006 e cila ka siperfaqe trualli 360 m/2 njolle ndertimore 129 m/2 dhe eshte e organizuar ne 3 kate, me certifikate pronesie per sicilin kat.Vila organizohet perkatesisht si me poshte; kati perdhe me siperfaqe 129.70 m/2,( sallon ,2 dhoma gjumi, 1 depo,2 tualete) kati pare 153 m/2( guzhine e vecuar,sallon ndenjie,dy dhoma gjumi,tualet,verande) kati dyte 64.20 m/2( dy dhoma gjumi +90 m/2 verande).Vila eshte e pabanuar aktualisht,por eshte nje mundesi e mire investimi pasi mund te organizohet ne disa apartamente.Vila ka orientim Veri - Lindje dhe Jug- Perendim.Per me shume detaje dhe informacion telefononi ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 437m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga 3 Deshmoret
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Depo Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

300,000€
Prane Ures Se Institutit, Shitet Vile 3 Kateshe Me Orie... - 266m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Petrit Radovicka

Prane Shkolles Gjergj Fishta, Shitet Vile 3 Kateshe me Orientim Perfekt!!! Vila ka nje siperfaqe per secilin kat 99.6 m2 neto dhe siperfaqe e te 3 kat...

294,000€
Cmim i diskutueshem

310,000€

Tek 5 Majit, Shitet Vile 2 Kate Totalisht E Investuar!! - 263m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Ne zonen e 5 Majit, ne super pozicion, Shitet nje Vile Dy Kateshe. Vila shtrihet ne truall 246 m² me gjurme ndertimi rreth 130 m² per kat, duke e be...

135,000€
Ne Kombinat, Shitet Shtepi Private 1 Kateshe Me Hapesir... - 98m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tanush Shyti

Ne Kombinat, ne Rrugen Tanush Shyti, Shitet Shtepi Private, 1 kate dhe parkim. Shtepia ndodhet ne nje zone me akses te mire dhe jo shume larg Komisari...