Tek Rruga Dibres, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te Ri !!! - 115m2

E pa mobiluar
350,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 294

Përshkrimi i pronës

REFFS193978 - Ne rrugen e Dibres, prane Spitalit Nene Tereza, shitet ambient komercial openspace me siperfaqe 115 m2 dhe me lartesi 5.20 m e cila e ben te mundur te behet dhe ndarje me 2 kate te ambientit per tu shfytezuar maksimalisht. Ambienti eshte ne ndertim te vitit 2021, me fasade xhami ne tre kende, me verande qe mund te shfrytzohet me lushishte para. Ambienti eshte i pershatshem per Bare, Restorant apo per tipe te ndryshme biznese pasi ka akses ne rrugen e dalje ne Rrugen e Dibres dhe Unaze. Zona ne cilen ndodhet per merr nje zhvillim kohet e fundit vetem me ndertime te reja. Ambienti ka orientim Veri -Lindje dhe Jug-Perendim gjithashtu disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale I sapo investuar Hapesire Parkimi Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami Hipotekë

Video e pronës

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

340,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Ambient Komercial I Persht... - 135m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Te Ri, Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne zone shume te kerkuar dhe eshte i pershtatshem per klinike mjekesore. Fasada e...

350,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Dyqan I Pershtatshem Per Tip... - 89m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, Prane Bar Skampa, Shitet Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati...

120,000€
Te Pediatria, Shitet Dyqan Per Tipologji Te Ndryshme Bi... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pediatria, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadministruar...