Prane Zogut Te Zi, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! - 174m2

E mobiluar
295,000€

  • Rruga Hysni Gerbolli
  • 267
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES526607 - Prane Zogut Te Zi, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh me ashensor, ndertim i vitit 2010. Apartamenti ka nje siperfaqe 116m² neto, 22m² siperfaqe te perbashket dhe 35.5m² siperfaqe verande, 174.4m² bruto, metrat te specifikuara ne planimetri. Apartamenti eshte totalisht i investuar duke filluar nga parketi ACc5, dyert e brendshme, instalimet elektrike dhe hidraulike, vetratat dopio xham termike, punime gipsi dhe spote, tualete te reja, elektroshtepiaket nga firmat me te mira. Prona organizohet ne nje sallon te bollshem me kendin e gatimit se bashku dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, njera dhome eshte matrimoniale me tualet te dedikuar, tjetra dhome femijesh dhe nje tualet kryesor. Apartamenti eshte nje mundesi e mire per banim pasi i ploteson te gjitha nevojat jetesore dhe facilitetet kryesore, gjithashtu dhe qetesine qe ofron zona. Prona eshte dhe nje mundesi e mire investimi per sa i perket pjeses se qiradhenies pasi zona ka shume kerkesa. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 174m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Rruga Hysni Gerbolli
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
145,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 2+1 I Sapo... - 80m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Stacionit te Trenit, Shitet Apartament 2+1 i Sapo investuar!!!Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje siperfaq...

298,400€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 275m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...

166,500€

173,000€

Tek Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Tot... - 110m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Mine Peza

Tek Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe totale 110 m2, nga te cilat 75 m2 apartamenti dhe...