Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Organizim Perfekt!!! - 68m2

E pa mobiluar
81,600€

  • Boulevard Kashar
  • 1399
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES526418 - Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me organizim perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 68m2 dhe siperfaqe neto 58m2, ndodhet ne katin e 6-re nje kompleksi, objekt banimi 6-10 kate me 2 kate parkim nentoke i cili eshte ne ndertim.Orientimin e ka Jug-Perendim. Ne Kompleks ka perfunduar fasada dhe dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me fasade te ventiluar, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te pajisura me grila, hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit te cilat do te kryhen nga Shoqeria "Urban Planning & Development shpk. Ne kete kompleks disponojme disa tipologji te ndryshme apartamentesh 1+1, 2+1 dhe 1+1+verande. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Boulevard Kashar
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Pamje Fasade Xhami Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

70,000€
Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim... - 59m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 ideal per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Organizi...

400€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organiz...

73,000€
Ne Kamez, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! - 100m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Berisha

Ne Kamez Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, ka siperfaqe neto 73.5 meter, veranda...