Tek Ish Ekspozita, Shitet Apartament 2+1+2 Me Organizim Perfekt!!! - 106m2

E mobiluar
238,000€

  • Rruga Nikolla Jorga
  • 1077
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES522671 - Apartamenti Ndodhet ne Zonen me te mire te Tiranes,vetem 5 minuta larg nga Qendra. I ndodhur ne katin e 9-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor, me termoizolim dhe punime shume cilesore ne hapesirat e perbashketa. Apartamenti ka nje planimetri perfekte me siperfaqe totale prej 106m2. Organizimi i tij eshte si me poshte: nje koridor i cili te lidh me sallonin e ndenjes dhe kendin e gatimit te vecuar, si dhe me dalje ne ballkon. Vecoria e ketij apartamenti ne hapesirat e dites eshte vetrata e xhamit, e cilat i mundeson apartamentit nje ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Ne hapesirat e nates apartamenti disponon dy dhoma gjumi matrimoniale, me nje hapesir shume te bollshme dhe me nje investim cilesor. Ne apartament jane dy tualete te cilat jane te aksesueshme lehtesisht nga te gjitha ambientet. Momentalisht njeri prej tualeteve eshte pershtatur ne depo per nevojat e familjareve. Por mund te kthehet lehtësisht në gjëndjen e tij të mëparshme. Apartamenti është rikostruktuar dhe dallohet lehtësisht instalimet elektrike dhe hidraulike te saporealizuara .Zona ne te cilen ndodhet aprtamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si banka, market, restorante, farmaci, linja transporti publik, shkolla etj, ca ka mundeson nje jetese shume komode. Apartamenti ka dokumetacion te rregullt hipotekor. Kontaktoni tani ne nr +355 67 403 2997 dhe konfirmoni prezantimin tuaj ne apartament !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Nikolla Jorga
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Depo I mobiluar Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

160,000€
Cmim i diskutueshem

168,000€

Tek Gjykata E Tiranes, Buze Bulevardit, Shitet Apartame... - 62m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, afer me Gjykaten e Tiranes, buze rruge, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje...

225,000€
Cmim i diskutueshem

230,000€

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto....

220,000€

230,000€

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo In... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha facili...