Prane Zogut te Zi, tek "Lion Residences 2", shitet apartament 2+1+2 Me Pamje Fantastike!! - 120m2

E pa mobiluar
240,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 27
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK387304 - Prane Zogut te Zi, tek "Lion Residences 2", shitet apartament 2+1+2 Me Pamje Fantastike!! Apartamenti ndodhet ne katin e 15 banim te nje kompleksi te ri ne faze ndertimi. Lion Residence 2 eshte nje projekt multifunksional shume afer qendres se qytetit me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar. Pozicionimi i kompleksit prane rruges kryesore e ben lehtesisht te aksesueshem dhe te pershtatshem si per investim ashtu edhe per banim. Zona ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Organizimi i brendshem eshte si me poshte: hyrja me korridor, salloni i ndenjes i bollshem me dalje ne ballkon i cili te ofron pamje fantastike nga qendra e qytetit, kendi i gatimit i vecuar, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi tjeter dhe tualeti i pergjithshem. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 15
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2028
Kate Gjithsej 34

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

230,000€
Prane Teg Tek "Tulipan Residence" Shitet Apartament 2+1... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Haxhi Dushku

Prane TEG tek "Tulipan Residence" Shitet apartament 2+1+2 ! Apartamenti ka siperfaqe 144.08m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ba...

156,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orie... - 97m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfekt !!! Apartamenti disponon siperfaqe totale 97.3m2 dhe neto 80.4m2 dhe ndodhet ne ka...