Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !!! - 361m2

E mobiluar
722,000€

  • Rruga e Saraçëve
  • 79

Përshkrimi i pronës

REFED676482 - Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor. Ka nje siperfaqe bruto 361m2 dhe siperfaqe neto 275.5m2. Ambjenti eshte totalisht i investuar dhe ka sistem kondicionimi dhe eshte i ndare ne 7 zyra. Njesia ndodhet ne nje zone te zhvilluar e cila ofron te gjithe facilitetet e mundshme. Ambienti eshte i gjithi me fasade xhami duke krijuar keshtu nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj. Mund te perdoret si per aktivitete te ndryshme si farmaci, klinika te ndryshme, laboratore te ndryshme, tregtim produktesh, zyra, etj. Ambjenti shitet si nje ose i ndare. Orientimi eshte jug-Lindje. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 361m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Rruga Rruga e Saraçëve
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

3,000€ / muaj
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open S... - 422m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe...

8,580€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Kryqezimit Te Farmacise 10, Jepet Me Qira Godine... - 715m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Bardhyl

Prane Kryqezimit Te Farmacise 10, Jepet Me Qira Godine 5 Kateshe Buze Unazes!!! Godina organizohet ne 5 kate ku katet nga 1 deri ne katin e 4 jane 141...

2,025€ / muaj
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open S... - 135m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Ideal Per Bar-Kafe!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe k...