Tek Kompleksi Green City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arredim Modern!!!! - 107m2

E mobiluar

200,000€

195,000€

  • Rruga Nexho Konomi
  • 477
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK086613 - Tek Kompleksi Green City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arredim Modern!!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 teknik te nje pallati te ri dhe te pajisur me ashensor, ndertim i vitit 2020. Ka stukture shume te rregullt, siperfaqe totale 107m² dhe siperfaqe neto 93m². Organizohet ne korridorin hyres, sallonin e ndenjes me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare, nje dhome tjeter gjumi dhe tualeti i dites po me dritare. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me cilesi dhe stil. Kompleksi ofron hapesira te perbashketa te gjelberuara, 2 pishina private, kende lojrash, hapesira parkimi dhe shume sherbime te ndryshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Nexho Konomi
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
199,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Me Shum... - 96m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Sina, Shitet Super Apartament 2+1 me shume Hapesire dhe i Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej...

E RE
196,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apa... - 128m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje godine 10 kateshe,...

E RE
210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rrethrrotullimi I Zogut Te Zi, Shitet Super Apartam... - 95m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi, ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane, shitet super apartament 2+1, i investuar se fundmi shume mire, duke filluar...