Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt Per Investim!! - 115m2

E mobiluar
312,500€

  • Rruga Andon Zako Çajupi
  • 92
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA637557 - Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me dalje ne ballkon, gatimi i vecuar, dy dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale ne tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, nje tualet tjeter dhe nje depo. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe me te gjitha paisjet elektroshtepiake funksionale, si dhe i pajisur me kondicioner. Apartamenti ka nje lokacion perfekt per banim ose per investim pasi ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Andon Zako Çajupi
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

310,000€
Okazion Kleringu! Tek Liqeni Tiranes, Lake View Residen... - 130m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Okazion Kleringu! Tek Liqeni i Tiranes, Ne Rezidencen Lake View, Shitet Super apartament 2+1+2, Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 8...

422,000€
Tek Liqeni Tiranes, Lake View Residence ,Shitet Apartam... - 150m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Liqeni i Tiranes, ne Rezidencen Lake View, shitet super apartament 2+1+2, me pamje te mrekullueshme nga Liqeni. Apartamenti ndodhet ne katin e 13...

320,000€
Ne Vlore, Tek Uji I Ftohte, Shitet Apartament 2+1 Me Su... - 106m2
Vlore - Rruga Dhimitër Konomi

Ne Vlore, Tek Uji i Ftohte, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje godine me ashensor dhe ka nje si...