Ne Fresk, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 42m2

E pa mobiluar
70,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 229

Përshkrimi i pronës

REFAA635773 - Ne Fresk Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani me siperfaqe totale 42 m2, ndodhet ne fillim te rruges se teleferikut dhe ka fasade xhami nga rruga kryesore, e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe deshironi te zhvilloni dhe organizohet si nje ambjent i vetem openspace dhe nje tualet. Ambjenti aktualisht funksionon si klinike dentare prej disa vitesh por qe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si qender estetike, farmaci klinika te ndryshme etj. Dyqani aktualisht eshte i dhene me qira 25000 leke neto prej disa vitesh. Ka orientim drejt Jugut. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 42m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Shefqet Kuka
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

73,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire !!! - 61m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Bar Bosfor Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire. Apartamenti me siperfaqe totale 61 m2, neto 55 m2 ndodhet ne katin e 3-te banim te...

72,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Bar Bosfor Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt Dhe Pamje Te Lire. Apartamenti me siperfaqe totale 59.6 m2, neto 54.3 m2 ndodhet...

70,000€
Tek Kompleksi Tower Bridge, Shitet Dyqan Me Fasade Xham... - 40m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Tower Bridge, Shitet Dyqan Me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne katin e 1, te njeres prej...