Ne Fresk, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 93m2

E mobiluar
139,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 81

Përshkrimi i pronës

REFAA635089 - Ne Fresk, Ne Fillim Te Rruges Se Thesarit, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Dyqani organizohet si nje ambjent i vetem openspace dhe nje tualet. Dyqani ka fasade te madhe xhami e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe deshironi te zhvilloni. Dyqani eshte perdorur per nje kohe te gjate si Kopsht privat dhe shitet sic eshte i mobiluar. Dyqani mund te perdoret sic eshte per kopsht ose per aktivitet te ndryshme biznesi si zyra, klinika mjeksore, market etj. Dyqani ka nje verande ne pjesen para e cila mund te shfrytezohet per biznesin. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 93m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

145,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Farmacia 10, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!!! - 63m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Omer Nishani

Tek Farmacia 10, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!!! Njesia lokalizohet tek kryqezimi i Farmacis 10 Prane Konvikteve, ne nje ndertim i ri dhe cilesor m...

120,000€
Cmim i diskutueshem

130,000€

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Shitet Ambient Kome... - 85m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Shitet Ambient Komercial Open Space . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 7-katesh dhe organizohet nga n...

70,000€
Ne Fresk, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 42m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani me siperfaqe totale 42 m2, ndodhet ne fillim te rruges se teleferikut dhe ka fasade xhami nga rru...