Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !! - 76m2

E pa mobiluar
97,000€

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 140

Përshkrimi i pronës

REFAA634622 - Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor. Ambjenti organizohet nga nje hapesire e vetme openspace dhe nje tualet. Ambjenti eshte me fasade xhami e cile eshte nje mundesi shume e mire reklamimi per biznesin qe deshironi te zhvilloni. Ambjenti eshte nje mundesi shume e mire pasi mund te perdoret si aktivitete te ndryshme si,farmaci, ushqimore, fruta-perime, magazina, sherbime estetike etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties ne numrin +35567403299 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 76m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga 3 Deshmoret
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 10 katesh, te mireadministru...

E RE
363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...

92,300€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesire Te Bollshme... - 77m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Apartament 1+1 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 76.90m2 dhe siperfaqe neto 66.80m2,...