Te Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi Perfekte Per Investim !!! - 97m2

E pa mobiluar
150,000€

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 189

Përshkrimi i pronës

REFAA634295 - Te Kodra e Diellit, shitet njesi biznesi ideale per investim !! Ambienti ndodhet prane Big Market te nenkalimi i kodres se diellit. Ambienti eshte i organizuar nga dy hapesira, pjesa e kuzhines dhe pjesa e vendosjes se tavolinave si dhe dy tualete. Dyqani edhe nje post parkimi i mbyllur me qepen ne katin -2, i cili shitet me nje cmim ekstra prej 15000 euro. Dyqani eshte i pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 97m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Shkelqim Fusha
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Depo Hapesire Parkimi Orientimi Perendim Fasade Xhami I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

157,000€
Tek Palladium Rezidence, Tek Liqeni I Thate Shitet Supe... - 89m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne Rezidencen Palladium, shume prane Radison Hotel shitet super apartament 1+1 me strukture perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin...

152,000€
Okazion Kleringu! Tek Palladium Rezidence Shitet Aparta... - 90m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga e Ullishtes

Okazion Kleringu! Tek Palladium Rezidence Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshem!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te godines, me siperfaqe br...

145,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Farmacia 10, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!!! - 63m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Omer Nishani

Tek Farmacia 10, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!!! Njesia lokalizohet tek kryqezimi i Farmacis 10 Prane Konvikteve, ne nje ndertim i ri dhe cilesor m...