E RE
87,900€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 1+1 Me Pamje Te... - 71m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 1+1 ne kompleks te ri ndertim i vitit 2022, ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim dhe te fund...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Banim Ose... - 70m2
Yzberisht - Rruga Rexhep Shala

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per Banim Ose Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallatI te ndertuar ne vitin 2014....

100,000€
Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Garsoniere Ideal... - 49m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Ne Kompleksin Torquaise Marina Gjiri i Lalzit shitet Garsoniere, Ideale per Investim ! Garsonieria ndodhet ne katin e dyte te nje prej objekteve te ko...

96,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te... - 64m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, ne Rrugen "Jordan Misja" Shitet prane Pastiçeri Valencia Shitet apartament 1+1 ne ndertim te ri. Apartamenti me siperfaqe bruto 64...

87,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 112m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, ne Komples te ri shitet apartament 2+1 me 2 ballkone ne katin e 4 banim te nje pallati 5 katesh ndertim i vitit 2021. Apartamenti ka plani...

E RE
70,000€
Ne Vasil Shanto, Shitet Garsoniere E Sapo Investuar!! - 42m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Ne Vasil Shanto, Shitet garsoniere E Sapo Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat 5-katesh ndertim i viteve 2000, pa ashensor. Orga...

78,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike!! - 86m2
Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Rrugen Muhamet Deliu, shitet apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallatI te ndertuar ne vitin 2012. Apartamenti ka siperfaqe totale 86m/2 dhe...

85,000€
Ne Astir, Shitet Super Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 72m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Shitet Super Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ka siperfaqe neto 72m² dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministru...

90,000€
Tek Casa Italia, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perf... - 89m2
Casa Italia - Rruga Kastriotet

Prane Cassa Italia, tek Kompleksi Malajziani shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 88.58 , neto 78.2 m2 ndodhet n...

71,000€
Tek Fusha E Aviacionit Shitet Apartament 1+1 Me Planime... - 59m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Simon Gjoni

Tek Fusha e Aviacionit Shitet Apartament 1+1 me Planimetri Perfekte ! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 59m2 prej te cilat 50.4m2 siperfaqe net...

86,000€
Ne Kompleksin Golden Gate, Shitet Super Apartament 1+1... - 69m2
Ali Demi - Bajram Curri

Ne Kompleksin Golden Gate, ne zonen e Ali Demit, shitet apartament 1+1, me siperfaqe bruto 68.58 m2 dhe siperfaqe neto 60.16 m2 ne katin e 2 banim te...

79,000€
Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 1+1 Me Hapsi... - 66m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri dhe organizohet nga sal...

96,000€
Tek Kompleksi Univers City Prane Qtu, Shitet Apartament... - 130m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri, Per Vetem me 730 euro/m2 !! Apartamenti me siperfaqe bruto 131.42 m2...

95,000€
Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament... - 73m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri!! !Apartamenti me siperfaqe bruto 72.53 m2 dhe siperfaqe neto 62.45 m2, n...

87,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Pazarit Te Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Totali... - 46m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1, Totalisht E Investuar!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses,...

95,300€
Ne Sarande, Rezidenca "Marina City Park", Shitet Aparta... - 77m2
Saranda - Rruga Mitat Hoxha

Ne Sarande tek "Marina City Park" shitet apartament 1+1 ne ndetim te ri. Apartamenti ka siperfaqe bruto 73.30 m/2 siperfaqe neto 63.10 m/2 ,siperfaqe...

95,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira T... - 74m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe totale 74m2 dhe siperfaqe neto 61m2 ndodhet...

63,000€

67,000€

Ne Sarande, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 54m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande, prane Rruges Idriz Aldhima Shitet Apartament 1+1 ne nje godine 6,7 dhe 8 kateshe. Objekti eshte ne faze fillestare me afat punimesh 36muaj...

71,400€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Organizim Perfekt!!! - 68m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me organizim perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 68m2 dhe siperfaqe neto 58m2, ndodhet ne...

63,000€
Prane Spitalit Amerikan 2, Shitet Ambient Biznesi Ne N... - 140m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Selaudin Zorba

Ne Rrugen e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2 shitet ambient ne katin -2 me siperfaqe bruto 140 m2 te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2022. Ambient...

76,000€
Tek Ish Parku I Autobuzave, Shitet Njesi Biznesi Ideal... - 33m2
Ish Parku - Rruga Frosina Plaku

Te Ish Parku i Autobuzave, Prane Report Tv, Shitet Njesi Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 4 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 33...

73,000€

75,000€

Te Kthesa E Kamzes, Shitet Apartament 1+1+Verande, Me O... - 117m2
Kthesa e Kamzes - Rruga Kastriotet

Te Kthesa E Kamzes Shitet Apartament 1+1+Verande Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te fundit te nje pallati te ri me ashensor dhe...

78,000€
Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 1+1 Me Lokac... - 65m2
Dogana - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, ne rezidencen "Akses Tirana" Shitet Apartament 1+1, Me Lokacion Perfekt! Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës, poz...

72,000€
Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Or... - 53m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Te Ish Restorant Durrsi Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues organizohet nga korridor...

75,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Njesi Biznesi, Me Cmim Super... - 59m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni Thate, shitet Njesi Biznesi, me super cmim dhe mundesi mjafte te mire per tu pershtatur ne apartament. Ambienti ndodhet ne katin zero, me...

96,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Emi 6, Shitet Apartament 1+1, Me Planimet... - 69m2
Rr. 4 Deshmoret - Rruga Riza Cerova

Tek Rezidenca Emi 6, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 68.76 m2, neto 58.77m2 ndodhet ne katin e pare b...

93,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Golem, Tek Kompleksi Giardino, Shitet Super Apartame... - 84m2
Durres - Golem

Ne Golem ngjitur me Blue Fafa Resort, Shitet Super Apartament 2+1 , Totalisht I Mobilur. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, me...

77,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 99m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, ne Komples te ri shitet apartament 2+1 ne katin e 4 banim te nje pallati 5 katesh ndertim i vitit 2021.Apartamenti ka planimetri te rregull...

79,000€
Cmim i diskutueshem

86,000€

Ne Bllok Shitet Ambjent Biznesi Dupleks Perfekt Per Inv... - 22m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne Bllok Shitet Ambjent Biznesi Dupleks Perfekt Per Investim!!! Ambjenti ndodhet ne katin e zero te nje pallati te mireadministruar dhe organizohet ne...

88,000€
Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazio... - 73m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Te Bulevardi I Ri Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 73.19 m2 dhe siperfaqe neto 65.35 m2, ndodhet ne katin e 6-t...

88,000€
Tek Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 3+1 Me Gatim... - 80m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Njazi Meka

Prane Shkolles Bashkuar,ne fillim te Rruges Njazi Meka shitet apartament 3+1 me gatim te vecuar dhe i mobiluar.Apartamenti ndodhet ne katin 4 (jo te f...

60,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Kombinat, Shitet Ambjent Buze Rruge!! - 36m2
Kombinat - Rruga Fabrika e Qelqit

Ne Kombinat, ne Rrugen Fabrika e Qelqit, Shume afer meRrugen e Kavajes, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim.!!! Dyqani me siperfaqe totale 36 m2, ndodhe...

75,000€

90,000€

Tek Sheshi Willson, Shitet Ambient Per Zyra Openspace!... - 30m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Te Sheshi Willson Shitet Ambient Per Zyra Openspace!! Ambienti ka siperfaqe neto 30 meter, ndodhet ne katin e dyte te qendres Olympia dhe organizohet...

82,500€
Prane Rruges "Dritan Hoxha", Shitet Apartament 1+1, Ne... - 72m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane Rruges "Dritan Hoxha", shitet apartament 1+1 ne ndertim te ri te vitit 2022, aktualisht ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim...

70,000€
Ne Porcelan, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 33m2
Porcelan - Rruga Kahreman Ylli

Ne Porcelan, Prane Tv Klan Shitet Dyqan Perfekt Per Investim. Dyani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashnsor. Dyqani org...

78,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri !!! - 65m2
Astir - Rruga Hito Cako

Ne Astir, ne fillimin e Bulevardit Migjeni Shitet apartament 1+1 ne ndertim te ri. Apartamenti me siperfaqe bruto 64.5 m2, neto 58.4 m2 ndodhet ne kat...