85,000€
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 70m2
Porcelan - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues 6-katesh dhe organizohet nga korridori s...

E RE
98,000€
Ne Kompleksin Grand Gallery, Shitet Apartament 1+1 Tota... - 65m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Te Kompleksi Grand Gallery, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te te sapo per...

E RE
93,000€
Okazion Kleringu! Tek Viva Residence, Shitet Apartament... - 64m2
Ish Parku - Rruga Javer Malo

Okazion Kleringu! Tek Viva Residence, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte!!! Apartamneti me siperfaqe bruto 63.8 m² (neto 54m²), ndodhet ne...

E RE
91,000€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Apartament 1... - 70m2
Astir - Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimeyri te rregullt ne faze perfundimtare.Apartamenti ka siperfaqe bruto 70.00 m2 dhe sipe...

E RE
83,900€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+... - 62m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimetri te rregullt ne faze perfundimtare.Apartamenti ka siperfaqe bruto 62.20 m2 dhe sipe...

E RE
68,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Vendndodhje Per... - 49m2
Kinostudio - Rruga e Dibrës

Ne Kinostudio, mbrapa Komisariatit te Policise nr 4, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 1+1, ne katin e 2 te nje pallati ekzistu...

94,500€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Garsoniere Ideale Per I... - 51m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet garsoniere ideale per ivestim. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje kompleksi te...

67,000€
Ne Sarande, Prane Portit Te Jahteve ,Shitet Apartament... - 54m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande, prane Portit te Jahteve Shitet Apartament 1+1 ne nje godine 6,7 dhe 8 kateshe. Objekti eshte ne faze suvatimi dhe pritet te perfundoje shu...

84,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesire Te Bollshme... - 71m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 71.40m2 dhe siperfaqe neto 62.00m2, n...

73,000€
Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Or... - 53m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Te Ish Restorant Durrsi Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues organizohet nga korridor...

88,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesire Te Bollshme... - 74m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 74.40m2 dhe siperfaqe neto 64.60m2, n...

89,500€

92,000€

Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I... - 43m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar, Ideal Per Investim Dhe Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim, te nje nd...

89,700€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! - 90m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 89.61 m2 dh...

81,500€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! - 81m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 81.5 m2 d...

86,500€
Cmim i diskutueshem
Okazion Kleringu! Tek Golden Park 3, Shitet Apartament... - 72m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Okazion Kleringu! Tek Golden Park 3, Shitet Apartament 1+1 I Kovertueshem Ne Duplex!!! Apartamneti me siperfaqe bruto 72.04m² (neto 62.16m²), ndodhet...

86,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesire Te Bollshme... - 72m2
Astir - Boulevard Kashar

- Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me organizim perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 71.60m2 dhe siperfaqe neto 62.20m2, nd...

69,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Konvertimi N... - 69m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Konvertimi Ne 2+1!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar pa ashensor dhe org...

72,000€
Ne Laprake, Shitet Garsoniere Me Lokacion Perfekt!! - 47m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Shitet Garsoniere Me Hapesira Te Bollshme!! Garsonierja ndodhet ne katin 2 te nje pallati 10 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe...

99,500€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me... - 77m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit!!! Apartamenti ka nje siper...

82,700€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 69m2
Astir - Boulevard Kashar

- Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 te Urban Planning & Development. Apartamenti me siperfaqe bruto 68.90m2 dhe siperfaqe neto...

75,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! - 56m2
Astir - Rruga Sabri Preveza

Prane Bar Artistit, ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri...

93,000€
Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bol... - 63m2
Kinostudio - Rruga Myslym Keta

Ne Kinostudio, Prane Komisariatit nr.4, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! Prona ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 4 katesh, pa ashe...

89,400€

93,000€

Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri T... - 91m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers CIty, Shitet Apartamenti Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje godine 9 kateshe, me ashensor. Prona ka nje...

85,000€
Cmim i diskutueshem
Afer Xhamise Se Tabakeve, Shitet Garsoniere, Me Orienti... - 40m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Garsoniere Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Garsonierea ndodhet ne katin e 5-...

91,000€
Te Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te... - 105m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!! Apartamenti ka siperfaqe totale 104.7m² dhe siperfaqe neto 91.5m² dhe ndodhet ne kat...

62,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Univers City, Shitet Apartament 1+1 Me Or... - 67m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje godine 9 kateshe, me siperfaqe...

85,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri T... - 93m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje nga godine 9 kateshe, me siperfaqe bruto...

85,000€
Okazion Kleringu! Tek Univers City, Shitet Apartament 2... - 94m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Në Kompleksin Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 me splanimetri perfekte. Apartamenti ka siperfaqe totale 94.08 m² dhe siperfaqe neto 83.1 m² dhe n...

90,000€
Te Materniteti Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite... - 68m2
Materniteti i Ri - Bulevardi Zhan D'Ark

Te Materniteti Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim ekzistues i mireadministru...

100,000€
Në Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Super Ap... - 112m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Në Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Apartament 2+1 me super strukture te rregullt bashke me nje post parkimi. Apartamenti ka siperfaqe tota...

91,000€
Okazion Kleringu!! Tek Rezidenca Porta Tirana E Re, Shi... - 70m2
Sauk - Rruga Gjon Krisli

Okazion Kleringu!! Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej...

82,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim... - 68m2
Yzberisht - Rruga Rexhep Shala

Ne Yzberisht, prane Kmy, ne ndertim te ri shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 68.23 m2 dhe neto 56.91 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje...

95,000€

100,000€

Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Garsoniere Ideal... - 49m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Ne Kompleksin Torquaise Marina Gjiri i Lalzit shitet Garsoniere, Ideale per Investim ! Garsonieria ndodhet ne katin e dyte te nje prej objekteve te ko...

97,000€
Ne Xhamllik, Shitet Ambient Komercial Openspace!!! - 64m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Ne Zonen e Xhamllikut shitet ambient Biznesi ne katin 0, ne ndertim te Vitit te Ri 2020.Ambienti ka nje pjese me fasade xhami e cila te jep mundesi br...

88,500€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt - 101m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimteri Te Rregullt dhe Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri tete katesh,...

75,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 I Investuar Totalisht!!... - 55m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 I Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe i mire...