Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! - 414m2

Unfurnished
500,000€

  • Rruga Grori
  • 44

Property Description

REFZB647375 - Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! Vila eshte e perbere ne 3 kate nga te cilat kati nentoke me siperfaqe 108.8m2 aktualisht open space per tu ndare sipas preferences, kati perdhe me siperfaqe 131.4m2 e cila organizohet nga korridori, dhome gatimi me vete, hapsire ngrenie dhe ndenje me dalje ne verande, tualet me dritare dhe kemi dhe katin larte i cili organizohet nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete te dyja me dritare dhe ballkonet. Vila aktualisht eshte ne faza perfundimtare. Secret Garden Residence, ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës, mes gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron zona. Zona eshte e zhvilluar me komplekse vilash rezidenciale shume prane TEG, Tirana International School dhe World Academy of Tirane dhe vetem 15 minuta me makine nga qendra e kryeqytetit. Rezidenca ofron siguri 24 ore, stil jetese elegante, prane kryeqytetit por larg zhurmave urbane dhe kaosit, sherbimeve, privatesise, gjelberimit, ajrit te paster, mirembajtjes elitare, jeteses ne komunitet, qetesise dhe relaksit qe ofron zona, etj. kanë një infrastrukturë të një stili të veçantë, mes modernes dhe tradicionales, të cilat krijojnë ndjenjën e shtëpive të ngrohta dhe mikpritëse. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 414m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Grori
Construction Year 2024
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Veranda More than one Balcony Balcony Invested Recently Parking Opportunity Toilet with Window South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation Pets welcome View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

494,000€
Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okaz... - 291m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cil...

300,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte me 2...

4,300€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Total... - 900m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Collaket

Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! Vila eshte e organizuar ne 4 kate, me siperfaqe totale ndertimi 400 m2 dhe...