Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! - 290m2

Unfurnished
400,000€

  • Rruga Panorama e Liqenit
  • 104

Property Description

REFZB646763 - Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cila ka nje vendodhje perfekte buzë Liqenit te Farkes dhe pedonales, perballë malit të Dajtit dhe me një pamje fantastike në cdo moment te dites. E pozicionuar në mes të gjelbërimit dhe ajrit të paster, e bën vendin ideal për të jetuar në privatësi, qetesi, në harmoni me natyren dhe fare pranë qytetit. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, bar/restorante te njohura, me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme me Tiranen, qendren tregtare TEG etj. Residenca është projektuar me arkitekturë moderne dhe ka dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë. Do të ofrojë punime dhe rifinitura shumë cilësore, pamje mbreselënëse të liqenit, siguri dhe administrim 24 orë, komunitet elitar etj. Residenca do të ofrojë të gjitha sherbimet e nevojshme si; bar-restorante, supermarkete, qender mjekesore, parking te dedikuar për cdo vile, rrugë të dedikuar për bicikleta buzë liqenit dhe për këmbësoret, ambient rekreativ sportiv etj. Vila organizohet ne 3 kate dhe ka nje siperfaqe totale prej 291.29 m2, siperfaqe fizike prej 237.36m2, siperfaqe oborri 78.8m2, siperfaqe parcele 190.4m2 , siperfaqe verande prej 49.23 m2. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 290m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Panorama e Liqenit
Construction Year 2023
Total Building Floors 3

Features

Veranda Balcony Parking Opportunity Toilet with Window South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte me 2...

E RE
4,300€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Total... - 900m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Collaket

Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! Vila eshte e organizuar ne 4 kate, me siperfaqe totale ndertimi 400 m2 dhe...

460,000€
Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super... - 449m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Kompleksin Me Elitar Te Zones Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Pishine!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vi...