Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 64m2

Furnished
96,000€

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 149
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFUR577515 - Ne Yzberisht, Tek Bulevardi Migjeni Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 64 m2, Neto 54.34 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne koridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim ose per investim pasi zona ofron te gjithe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe gjithashtu eshte nje zone qe ka kerkesa te larta per qira. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Property Details

Total Area 64m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 8
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga 3 Deshmoret
Construction Year 2012
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Parking Opportunity Furnished South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

79,000€

86,000€

Te Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 66m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Te Kompleksi Urban Plan Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! . Apartamenti ka siperfaqe bruto 65.9 m2 dhe siperfaqe neto 55.3 m2, ndodhet ne...

E RE
98,000€
Ne Xhamllik, Shitet Super Apartament 1+1 Me Planimetri... - 58m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Xhamllik Shitet Super Apartament 1+1 Me planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh ndertim ekzistues i mireadmi...

E RE
94,000€
Prane Rrethrrotullimit Te Shkozes, Shitet Apartament 1+... - 78m2
Shkoze - Kodra e Priftit - Rruga Ali Shefqeti

Prane Rrethrrotullimit te Shkozes, Shitet Apartament 1+1 ne Komples Super Modern !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje komplesi te ri te sapo per...