Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande Te Bollshme !!! - 410m2

Unfurnished
270,000€

  • Rruga Ali Demi
  • 193
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFUR577169 - Ne Zonen e Ali Demit tek Kompleksi Vindi shitet Apartament 2+1+2 tualete me verande fastastike. Apartamenti me siperfqe totale 410 m2, neto 85.94 m2 verande 313.02 m2, 11.32 m2 siperfaqe e perbashket ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne koridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bahsku me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi me dalje ne veranden e bollshme dhe dy tualete me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje-Perendim cka ju mundeson ndricim natyral dhe dielle gjate gjih dites. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 410m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 8
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Ali Demi
Construction Year 2023
Total Building Floors 8

Features

Veranda Elevator Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
350€ / month
Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 120m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Todi Shkurti

Te Tregu Elektrik Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi me 3 kate dhe organizohet nga korridori s...

700€ / month
Prane Shkolles Se Baletit Jepet Me Qera Super Apartamen... - 95m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane shkolles se Baletit tek Njesia Bashkiake nr.2 jepet me qera super apartament 2+1 i pa dhene me pare me qera, totalisht i mobiluar me cilesi dhe...

275,000€
Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Me... - 202m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Musa Agolli

Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande Me Cmim Okazin!!! Apartamenti me siperfaqe totale 201,71 m2, nga te cilat 119.68 m2 apartament dhe...