Tek Residenca Kodra e Diellit 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Post Parkimi!!! - 104m2

Furnished
1,000€ / month

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 82
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFUR576883 - Tek Residenca Kodra e Diellit 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar, Se Bashku Me Postin e Parkimit!!! Apartamneti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome per femije dhe dy tualete. Residenca ne te cilen ndodhet apartamenti pervec qetesise dhe ajrit te paster, ofron dhe te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Ne çmim perfshihet posti i parkimit, interneti dhe kostot e administrimit te residences. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 104m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Kodra e Diellit
Construction Year 2017
Total Building Floors 5

Features

Elevator Furnished Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmini...

650€ / month

700€ / month

Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 110m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Te Kodra E Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit t...

220,000€

230,000€

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo In... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha facili...