Tek Nobis, Shitet Dyqan !!! - 45m2

Unfurnished
120,000€

  • Rruga Sami Frashëri
  • 186

Property Description

REFSK05887 - Tek ArTurbina, ne rrugen Sami Frasheri, afer me rrugen kryesore, Shitet Ambjent Komercial (Dyqan) me Sipërfaqe 40 m2 (neto) dhe aktualisht është i ndare ne dy ambjente, por mund te behet shume lehte ne nje ambjent Open-Space dhe dy tualete. Ambjenti ndodhet në një zonë shumë strategjike në zonën e Liqenit Artificial sepse ka lëvizshmëri të lartë dhe akses të mirë nga rruga kryesore Sami Frasheri. Fakti qe ndodhet vetem 10 metra nga rruga kryesore si dhe gjithe pjesa perpara mund ta besh me vetrate xhami, te jep mundesine ta shfrytezosh si Farmaci, Exchange, Argjendari, Parfumeri, Etj.... Ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin qe aktualisht operon mos e humb kte rast, edhe nese po mendon te hapesh nje bisnes te ri ky eshte dyqani i duhur. Eshte mundësi shumë e mirë për investim afatgjatë sepse ndodhet ne një zonë me lëvizshmëri të lartë dhe ku jepet gjithmonë me Qira mbi 400 Euro ne muaj. Dyqani disponon dokumentacion të rregullt Hipotekor. çdo informacion apo vizitë në pronë kontaktoni tani në numrin e cel 0674032997

Property Details

Total Area 45m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Sami Frashëri
Construction Year 2008
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Veranda Elevator Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

120,000€
Te Pediatria, Shitet Dyqan Per Tipologji Te Ndryshme Bi... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pediatria, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadministruar...

110,000€
Cmim i diskutueshem

115,000€

Okazion! Tek Condor Center Shitet Dyqan, Mundesi Ideale... - 60m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, tek Condor Center, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 60 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh...

110,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Dyqan Si Mundesi Ideale Investim... - 30m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, shitet dyqan me siperfaqe 30 m/2. Realisht eshte nje mundesi mjafte e mire investimi, duke marre parasysh faktin se prej 20 vitesh amb...