Ne Myslym Shyri, Shitet Dyqan, Buze Rruge!!! - 50m2

Unfurnished
450,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 25

Property Description

REFSK057344 - Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambjent Komercial (Dyqan), ne katin zero, me siperfaqe totale 50 m2, nga te cilat 44 m2 eshte ne certifikaten e pronesise dhe 6 m2 eshte ambjenti qe ka perpra dyqani, por nuk eshte e shenuar ne certifikate. Ambjenti eshte i organizuar ne nje siperfaqe open space dhe nje tualet. Per shkak te lartesise qe ka dyqani, fasades se xhamit dhe vendodhja perfekte buze rruge ku ka fluks te madh levizjesh si me makina dhe me kembe, e bejne kete ambjenti komercial te pershtatshem per shume biznese te ndryshme. Momentalisht eshte i dhene me qera ne shumen 115.000 leke/muaj (bruto), cka e ben nje mundesi shume te mire dhe per investim. Kontakto tani Agjensine Imobiliare Rightdeal Properties ne numrin e telefonit: +355674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme !!

Property Details

Total Area 50m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Myslym Shyri
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Not furnished West Orientation North Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,600€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Perballe Drejtorise Se Policise, Jepe... - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Sami Frashëri

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Sami Frasheri, perball Drejtorise se Policise, Jepet me Qera Super Dyqan, buze rruges kryesore !!! Ambienti ndodhet ne kat...

550,000€

590,000€

Okazion !! Ne Myslym Shyr, Buze Rruges Kryesore Shitet... - 105m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan). Ambienti ndodhet ne katin zero, me...

110,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Dyqan Si Mundesi Ideale Investim... - 30m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, shitet dyqan me siperfaqe 30 m/2. Realisht eshte nje mundesi mjafte e mire investimi, duke marre parasysh faktin se prej 20 vitesh amb...