Ne Shkoze, Jepet me Qera Ambjent bashke me Biznesin - 290m2

Furnished
1,000€ / month

  • Rruga Shote Galica
  • 48

Property Description

REFSK056440 - Ne zonen e Shkozes, ne rrugen "Shote Galica", 20 metra nga Unaza e Madhe e Tiranes, jepet me qira ambient bashke me biznesin e prodhimit te dritareve dhe dyerve plastike dhe duralumin, ne katin e pare me hapesire totale prej 290 m2. Ambienti aktualisht eshte i ndare ne 3 hapesira, nga i cili njeri ambient ka te instaluar makinerite e biznesit dhe dy ambjente te tjera ndihmese. Duhet theksuar se ambienti ka akses shume te mire ne rrugen kryesore dhe Unazen e Madhe. AmbIenti eshte i rrethuar dhe i mbyllur me dere. Zona ku ndodhet eshte shume e mire pasi eshte buze rruges dhe aksesohet dhe adresohet shume kollaj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 290m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Shkoze - Kodra e Priftit
Street Rruga Shote Galica
Construction Year 2000
Total Building Floors 1

Features

Storehouse Furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

900€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient... - 110m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Bisnes. Ambienti ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambien...

950€ / month
Cmim i diskutueshem

1,000€ / month

Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Ambient Komercial, Mun... - 102m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Te Ish Ekspozita, Rruga Nikolla Jorga jepet me qira Ambient Komercial,aktualisht qender estetike. Ambienti ka siperfaqe 102m2 nga te cilat 90m2 neto...

950€ / month
Perballe Amerikan 3, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Open... - 146m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Bedri Karapici

Ne nje kompleks perballe Amerikan 3, jepet me qera ambient biznesi open space. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 146.3 m² dhe ndodhet ne katin zer...