Afer Teg-ut, Shitet Vile 3 Kateshe Ne Kompleks Vilash! - 368m2

Unfurnished
520,000€

  • Rruga Xhaferr Shaba
  • 311

Property Description

REFSK055427 - Tek nje nga Rezidencat me te mira qe po ndertohet tek kodrat e Saukut, perball me Teg-un, tek Primavera Rezidence, shitet Vile fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni ti largoheni kaosit urban ky eshte vendi ideal per te jetuar. E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet ajri i paster dhe pamja fantastike nga kodrat e Saukut. Perfeksioni i natyres dhe ambientit perreth percillet edhe ne dizajnin mbreselenes te viles. E dizenjuar me shume kujdes, vila te ofron nje cilesi jetese dhe komoditet maksimal. Vila ka siperfaqe totale ndertimi prej 368 m2, plus oborrin e gjelberuar ne pjesen e pasme te viles me siperfaqe 152 m2. Organizimi i viles eshte ne 3 kate mbi toke dhe nje kate -1. Ne katin -1 pervec dy posteve te parkimit ndodhet dhe nje ambjent qe do perdoret per lavanteri dhe nje hapesire tjeter. Ne katin e pare ndodhet salloni i bollshem me dalje ne ballkon dhe ne oborrin e gjelberuar mbrapa viles, ambjenti i gatimit dhe nje tualet me dritare. Ne katin e dyte ndodhen dy dhoma gjumi me hapesira te bollshme dhe nje tualet me dritare. Ne katin e trete ndodhet dhome matrimoniale me hapesire shume te bollshme bashke me tualetin me dritare dhe nje ballkon. Duhet theksuar qe vila disponon dhe sistem sigurie me kamera, dhe me roje private. Vila disponon dhe nje oborr te gjelberuar ne pjesen e mbrapme si dhe dy poste parkimi. Duhet theksuar qe rezidenca ndertohet me materialet me te mira te kohes si dhe vila ka dhe ashensor qe fillon ne katin -1. Rezidenca ka ne dispozicion te vilave dhe nje hapesire te madhe te gjelberuar, pishine, lokal dhe ambiente te tjera shplodhese qe perdoren nga banoret e kompleksit. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997!!

Property Details

Total Area 368m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Xhaferr Shaba
Construction Year 2022
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Garage Elevator More than one Balcony Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte me 2...

750,000€
Tek Liqeni I Farkes, Kompleksi Milord Residence, Shitet... - 341m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Vilë në shitje-"Milord Residence", Liqeni i Farkës, Tiranë Milord Residence, një rezidencë e re me vila luksoze, e cila ka pamje nga liqeni i Farkës,...

500,000€
Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individ... - 414m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Grori

Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! Vila eshte e perbere ne 3 kate nga te cilat kati nentoke me siperfaqe...