Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Shitet Apartament 3+1, Me Super Pamje Dhe Investim! - 149m2

Furnished
298,000€

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 458
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFSK054951 - Ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane, tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet super apartament 3+1+2, i sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 4 katesh te mireadministruar me ashensor te ndertuar ne vitin 2015 dhe organizohet ne nje sallon ndenje te bollshem se bashku me ambientin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe me tualetin e saj te dedikuar, dy dhoma te bollshme femijesh dhe tualetin kryesore. Apartamenti eshte totalisht i investuar nga pronari duke filluar qe nga instalimet elektrike dhe hidraulike te cilat jane multistrad te reja, parketin i cili eshte AC5, vetratat duplex me gaz argon te cilat mundesojne pervec izolimit akustik gjithashtu dhe nje izolim termik qe bere bashke me faktin qe apartamenti ka sistem kapot ofron temperatura sa me optimale ne apartament. Gjithashtu ne sallon eshte dhe oxhaku, me sistem ngrohje ne cdo dhome. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ku perfshiihet salloni i ndenjes bashke me oxhakun, ambienti i gatimit, tre dhomat si dhe te dy tualetet. Apartamenti te gjitha investim dhe punimet e gipsit i ka te kryera me arkitekt dhe jane te kompozuar ne menyren me te mire te mundshme. Orientimi eshte nga Lindja cka e ben nje apartament te ekspozuar ndaj drites se diellit ne pjesen me te mire te dites gjithashtu ka dhe pamje te lire nga qyteti dhe mali i Dajtit. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila eshte shume e kerkuar pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, me ajer te paster dhe nje zone mjaft e qete. Kompleksi aksesohet dhe nga linja e transportit publik qe te sjelle deri tek hyrja e rezidences. Apartamenti pervec faktit qe eshte shume i pershtatshem per banim eshte shume i pershtatshem edhe per investim pasi zona ka kerkesa te larta qeraje. Aktualisht eshte i dhene me qera 900 euro. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 149m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Kodra e Diellit
Construction Year 2015
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

239,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+... - 154m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Ne nje nga Rezidencat me te mira dhe me te kerkuara ne Tirane, Rezidenca Kodra e Diellit 2 , shitet apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe hape...

1,000€ / month
Prane Qendres Kristal, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 160m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Ne zonen e Komunes se Parisit prane qendres Kristal jepet me qera apartament 3+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndohet ne katin e 6-te te nje pallat...

225,000€
Ne Komune Te Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesi... - 125m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Tish Dahia

Ne Komune Te Parisit Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me dy ashen...