Ne Farke, Shitet Vile 4 kateshe Me Mbi 500 m2 Hapesire Toke Perreth !! - 520m2

Partialy Furnished
799,000€

  • Rruga Panorama
  • 85

Property Description

REFSK054003 - Ne Farke, ne super pozicion mbi kodrat e liqenit te farkes, shitet nje vile kater kateshe e rrethuar me 500 m² toke e sistemuar me gjelberim dhe pemetari duke e bere nje ambjent relaksi dhe me hapesira edhe per te interesuarit ne kultivimin e perimeve te ndryshme. Vila shtrihet ne truall 300m² me gjurme ndertimi rreth 134m² per kat duke e bere siperfaqen e banimit rreth 520m² e pajisur me certifikate pronesie. Ne katin e pare organizohet ne hapsira mjaft te bollshme per ndenje, gatim me vete po ashtu shume e bollshme dhe nje tualet. Katet me siper jane shfrytezuar seicili kat nga nje ambjent ndenje te madh bashke me ambjentin e gatimit me vete, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Ne secilin kat ka balkone te bollshme. Vila pozicionohet ne nje vendodhje qe te jep mundesine te nje pamje te lire dhe te mrekullueshme 360 grade rreth saj. Aksesohet shume lehte nga rruga kyesore dhe rruget qe te cojne ne prone jane te sistemuara dhe shtruara duke e bere nje eksperience mjaft te mire jetesen. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 520m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 4
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Panorama
Construction Year 2011
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Partially Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

494,000€
Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okaz... - 291m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cil...

300,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte me 2...

4,300€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Total... - 900m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Collaket

Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! Vila eshte e organizuar ne 4 kate, me siperfaqe totale ndertimi 400 m2 dhe...