Tek Qytet Studenti, Shitet Ambient Komercial Buze Rruge !! - 115m2

Unfurnished
159,000€

  • Rruga Pjetër Budi
  • 64

Property Description

REFSK053790 - Ne hyrje te Qytet Studentit, ne rrugen Pjeter Budi, shitet ambient komercial buze rruges kryesore i cili ka funksionuar si Bar-Kafe. Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati 3-katesh ndertim i vitit 1988 dhe eshte i organizuar ne dy ambientje open space, nje depo dhe nje tualet. Siperfaia totale eshte 115 m2, nga te cilat 62.5 m2 jane me certifikate, kurse 52.5 m2 jane shtese dhe ne proces legalizimi. Lokali ne pjesen e perparme ka dhe nje hapesire (verande) rreth 20 m2 ne te cilen mund te vendosen 4-5 tavolina te tjera. Zona ne te cilen ndodhet lokali eshte nje zone me levizshmeri teper te larte dhe fasada e xhamit i jep mundesi per reklamim te biznesit. Ambienti eshte i pershtatshem dhe per nje shumllojshmeri bizneshesh te tjera si: Mini Market. Butik, Farmaci, Klinike Dentare etj... Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 115m2
Status
Active
Property Type Bar-Restaurant
Floor 0
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Pjetër Budi
Construction Year 1988
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Veranda Storehouse Not furnished South Orientation East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

150,000€
Tek Fillimi I Ish Tregut Elektrik, Shitet Super Apartam... - 65m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek ish Tregu Elektrik prane Njesise Bashkiake nr. 2 shitet apartament 1+1 i bollshem. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe ka siperfaqe neto te hipot...

161,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion! Prane Kompleksit Grand, Shitet Apartament 2+1+... - 131m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Visha

Prane Kompleksit Grand, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe totale 131.61m² nga te cilat 107.01m² siperfaqe apartament...

1,600€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles Baletit Jepet Me Qera Bar Kafe I Investu... - 190m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Baletit Jepet Me Qera Bar Kafe I Investuar Totalisht! Ambienti ndodhet buze rruges kryesore me akses direkt nga trotuari ku ndodhet dhe...