Tek Kompleksi Dinamo, Shitet Aparatment 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !! - 80m2

Furnished
150,000€

  • Rruga Grigor Heba
  • 1164
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK053692 - Tek Kompleksi Dinamo, ne fillim te Rruges Grigor Heba, shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 80 m/2 , ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 1988. Apartamenti ka strukture mjaft te rregullt dhe ambjente me hapsira te bollshme. Ai eshte i organizuar ne 1 korridor hyres qe ben ndarjen e ambjentve te tjera. Ne te majte eshte salloni bashke me kendin e gatimit i cili eshte me vete si dhe dhoma matrimoniale, kurse ne krahun e djathte ndodhet dhoma e femijeve e cila ka dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje-Perendim cka ofron nje ndricim natyral shume te mire gjate gjithe dites. Per shkak te vendodhjes ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe faktit qe ndodhet ne katin e pare dhe shume afer me rrugen te jep mundesine per ta pershtatur ne ambjent per biznese te ndryshme. Aktualisht pronari i apartamentit nje pjese te tij e ka pershtatur ne dyqan. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 80m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Grigor Heba
Construction Year 1988
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Balcony Storehouse Toilet with Window South Orientation West Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Klering... - 90m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 90m² dhe siperfaqe neto 76m...

E RE
140,000€
Cmim Kleringu !!! Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Aparta... - 108m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Cmim Kleringu !!! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje godine b...

E RE
140,000€
Okazion Kleringu! Tek Falcon Residence, Shitet Apartame... - 115m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Okazion Kleringu! Prane Shkolles se Bashkuar, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapsira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje godine...