Tek Liqeni i Thate, Shitet Ambient Komercial !! - 360m2

Unfurnished
468,000€

  • Rruga Hamdi Garunja
  • 251

Property Description

REFSK05109 - Tek Rruga Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate, shiten dy Ambjente-Njesi me cmim Okazion, me siperfaqe 180 m2 seicili per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre Arkitekture, Lokal, Dyqan, Farmaci, Klinike Dentare, Parukeri, Linje Prodhimi, etj. Ambientet ndodhen ne katin e pare te nje pallati te ri. Siperfaqja e ambjenteve eshte open space. Shiten vec e vec ose te dyja se bashku. Cmimi i apartamenteve ne zone eshte nga 800-1200 Euro per m2, kurse cmimi i ketij ambjenti shkon ne vetem 972 Euro/m2. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekore. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 360m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Hamdi Garunja
Construction Year 2008
Total Building Floors 6

Features

Elevator Not furnished Mortgage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

150,000€
Te Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi Perfekte Per I... - 97m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Shkelqim Fusha

Te Kodra e Diellit, shitet njesi biznesi ideale per investim !! Ambienti ndodhet prane big market te nenkalimi i kodres se diellit dhe momentalisht es...

634,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Ambient Biznesi !! - 400m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne fund te Rruges Hamdi Garunja, shitet ambient komercial, ne katin zero dhe katin e pare te nje pallati te ri, i pajisur me ashen...