Okazion Kleringu! Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte! - 94m2

Unfurnished
85,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 294
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG167031 - Në Kompleksin Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 me splanimetri perfekte. Apartamenti ka siperfaqe totale 94.08 m² dhe siperfaqe neto 83.1 m² dhe ndodhet ne katin e 5-te te banimit te njeres prej godinave te Kompleksit. Apartamenti organizohet ne korridorin hyres me pas salloni i ndenjes me dalje ne ballkon me kendin e ngrenies dhe gatimit, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar, dhoma te femijeve, tualeti dites dhe ballkoni. Apartamenti orientohet Jug-Lindje duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. Kompleksi rezidencial ku ndodhet ky apartament ofron të gjitha facilitetet e nevojshme, siguri, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, shkollë dhe kopësht publik, qendër shëndetsore, njësi tregtare shërbimi, transport publik brenda kompleksit, hapësira të gjelbëruara dhe rekreative, park qendror, kënde sportive, kënde lojrash për fëmije, hapësira për parkim. Aktualisht ndërtimi është në fazë ndarje me tulle dhe pritet të përfundojë brenda një afati 1 vjeçar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 94m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Rruga Gryka e Kaçanikut
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Elevator Balcony Not furnished South Orientation East Orientation Residential Property

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
94,000€
Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimt... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimtare, Okazion Kleringu !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje nga godinat 8 kateshe m...

E RE
96,000€
Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1+2... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga 29 Nëntori

Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 87.3 m², ndodhet ne katin e katert...

E RE
84,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri... - 94m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers City, Prane QTU, Shitet Apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 93.55m², ndodhet ne katin e 5 te nje p...