Ne Zonen E Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht I Investuar!! - 125m2

Furnished
260,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 1976
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG165827 - Ne Zonen e Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht E Investuar. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te mire, persa i perket nivelit te jeteses, qetesise, aksesit me zonat qendrore dhe shume elementeve te tjere. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte, salloni teper i madh qe sherben per pjesen e ngrenies me vete dhe ndenjes, dy dhoma gjumi teper te bollshme, dy tualete me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet ne gjendjen sic eshte e pasqyruar totalisht i mobiluar. Ne vitin 2022 apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht nga e para. Investimi i kryer eshte ne vleren e mbi 60 mije eurove, ku perfshihet parket, mobiljet e te gjithe ambjenteve, sistemi elektrik italian Vitrom shume i kushtueshem, sistemi kondicionimi inverter, elektroshtepiake te markave me cilesore, vetrata tripelx me gaz, hidrosanitare italiane ceramica sospeso etj. Apartamenti orientohet nga Jugu, gje qe e ben te ngrohte dhe te ndricuar gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 125m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Street Bajram Curri Boulevard
Construction Year 2008
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

176,500€
Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmi... - 126m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Rruga Javer Malo

Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 126.07m² nga ku 102.8m² eshte siperfaqe neto dhe...

257,500€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacio... - 75m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe neto...

260,000€
Prane Liqenit, Shitet Super Apartament Luksoz 2+1 I Sap... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Liqeni i Thate

Midis zones se kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate shitet super apartament 2+1 luksoz me strukture te rregullt dhe sapo i investuar totalisht. Apa...