Okazion! Prane Sheshit Wilson, Shitet Ambient Komercial, Mundesi Mjafte E Mire Investimi !! - 44m2

Unfurnished
125,000€

  • Rruga Ymer Kurti
  • 197

Property Description

REFRG164439 - Prane "Sheshit Wilson", shitet ambient komercial si mundesi mjaft e mire investimi, me cmim okazional. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, me pozicionim mjaft te mire, per profile te ndryshme biznesi qe mund te operojne dhe si mundesi mjaft e mire per investim. Siperfaqja e tij eshte 44m/2 Neto, me fasade xhami. Realisht eshte nje mundesi mjafte e mire investimi, qofte persa i perket vendodhjes, por mbi te gjitha kerkesave dhe qirase aktuale qe ka. Per informacione me te detajuara dhe vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 44m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Ymer Kurti
Construction Year 2004
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

120,000€
Te Pediatria, Shitet Dyqan Per Tipologji Te Ndryshme Bi... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pediatria, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadministruar...

110,000€
Cmim i diskutueshem

115,000€

Okazion! Tek Condor Center Shitet Dyqan, Mundesi Ideale... - 60m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, tek Condor Center, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 60 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh...

109,000€

115,000€

Ne Fresk, Prane Deges Se Thesarit, Shitet Njesi Biznesi... - 104m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane deges se Thesarit shitet njesi tregtare me siperfaqe 104 m2 e cila ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh ndertim i vitit 2011. Dy...