Prane Shkolles Baletit Jepet Me Qera Bar Kafe I Investuar Totalisht! - 190m2

Furnished
1,600€ / month

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 174

Property Description

REFPB116323 - Prane Shkolles Baletit Jepet Me Qera Bar Kafe I Investuar Totalisht! Ambienti ndodhet buze rruges kryesore me akses direkt nga trotuari ku ndodhet dhe nje verande e vogel e cila shfrytezoht per tavolina dhe me pas hyrja kryesore me shkalle qe te cojne ne pjesen e brendshme e organizuar ne nje siperfaqe te madhe open space, dy tualete si dhe nje magazine. Prej disa vitesh ambienti perdoret per bar kafe dhe club me muzike dhe ka gjithe invstimet e duhura si izolim akustik, ndricim, paisjet e muzikes, banak, karrige, tavolina etj. Zona ne te cilen ndodhet ka fluks te larte kembesoresh dhe eshte mjaft e populluar ne cdo orar te dites. Ambienti eshte i pershtashem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si bar kafe, club, salle bilardo, gaming center etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997

Property Details

Total Area 190m2
Status
Active
Property Type Bar-Restaurant
Floor 0
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Petro Nini Luarasi
Construction Year 2002
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Veranda Storehouse Furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,650€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Ndre Mjeda, Jepet Me Qira Ambient Komercial M... - 140m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Prane Ish Parkut jepet me qira super ambient komercial. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 140 m2 dhe mundesi shfrytezimi te ambientit te jas...

159,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Qytet Studenti, Shitet Ambient Komercial Buze Rruge... - 115m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pjetër Budi

Ne hyrje te Qytet Studentit, ne rrugen Pjeter Budi, shitet ambient komercial buze rruges kryesore i cili ka funksionuar si Bar-Kafe. Ambjenti ndodhet...