Tek Liqeni i Farkes, Shitet Super Vile Premium Ne Residence Luksoze!!! - 339m2

Unfurnished

588,000€

578,000€

  • Rruga Daxhit
  • 280

Property Description

REFPB116294 - Liqeni I Farkes Shitet Vile Premium Ne Residence Luksoze!!! Vila e tipit individual perbehet nga 3 kate banim me siperfaqe totale 257 m2, te organizuar ne katin perdhe nga salloni i ndenies me pamje fantastke nga liqeni, ambienti i gatimit dhe ngrenies me vete, tualet si dhe nje ambient sherbimesh si lavanteri dhe depo. Kati i pare perbeht nga dy dhoma gjumi, tualet me dritare dhe koridori hyres.Ne katin e dyte gjendet dhoma matrimoniale e bollshme me dalje ne veranden fantastike me pamje nga Liqeni i Farkes, me garderobe dhe tualet te brendshem me dritare. Vila disponon siperfaqe prej 240 m2, siperfaqe verande 82.4 m2 si dhe dy poste parkimi. Zona ne te cilen ndodhet eshte duke u zhvilluar me ndertime elitare rezidenciale dhe ofron qetesi maksimale, ajer te paster, pamje mahnitese nga liqeni, akses te shpejt me unazen e madhe etj. Aktualisht vila eshte ne proces ndertimi ku ka perfunduar karabinaja dhe pritet te fillojne ndarjet me tulla. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!

Property Details

Total Area 339m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Daxhit
Construction Year 2023
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Veranda More than one Balcony Invested Recently Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte me 2...

750,000€
Tek Liqeni I Farkes, Kompleksi Milord Residence, Shitet... - 341m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Vilë në shitje-"Milord Residence", Liqeni i Farkës, Tiranë Milord Residence, një rezidencë e re me vila luksoze, e cila ka pamje nga liqeni i Farkës,...

500,000€
Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individ... - 414m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Grori

Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! Vila eshte e perbere ne 3 kate nga te cilat kati nentoke me siperfaqe...