Tek Kompleksi Square 21, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ndarje Ne Apartamet 1+1+Garsoniere!! - 102m2

Unfurnished
224,500€

  • Kavaja Street
  • 1168
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB116123 - Tek Kompleksi "Square 21", Shitet Apartament 2+1, Si Nje Mundesi E Mire Ndarje Dhe Investimi Ne Ne Apartament 1+1 Dhe Nje Garsoniere!! Apartamenti me siperfaqe bruto 102 m2 dhe siperfaqe neto 87 m2, ndodhet ne katin e shtate ne nje pallat te ri 12 katesh ne ndertim. Organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhomen e gjumit matrimoniale, dhome gjumi femijesh dhe nje tualet te bollshem. Apartamenti ka orientim drejt Lindjes, cka sjell ndricim natyral. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake , dritare dopioxham termike etj. Square 21 ofron hapesira te ndriçuara dhe te bollshme, rekreative, fasada te ventiluara, izolim akustik ne brendesi te apartamenteve, hapesira te gjelberuara, lulishte, pishine, ambiente sportive, dyqane etj. Me 2 kate nentoke te dedikuar parkimit, kompleksi Square21 ofron parkim te sigurt per banoret edhe bizneset prane tij. Prona eshte ne ndertim dhe pritet te perfundoje per rreth nje vit.Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 102m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Kavaja Street
Construction Year 2023
Total Building Floors 12

Features

Elevator Balcony Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

145,000€
Cmim i diskutueshem

153,000€

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfe... - 76m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, tek Rruga Ndre Mjeda, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

225,000€
Cmim i diskutueshem

230,000€

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto....

217,000€
Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalish... - 101m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ferit Xhajko

Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ndodhet ne katin e 2 banim te nje ndertimi te ri te sapo p...