OKAZION!!! Ne Farke, Shiten Tre Vila Me Pamje Fantastike + 1500 M2 Truall !! - 1000m2

Furnished
530,000€

  • Rruga Pjeter Budi
  • 461

Property Description

REFPB113792 - OKAZION!!! Ne Farke Shiten Tre Vila Me Pamje Fantastike + 1350 M2 Truall! Vilat ndodhen ne zonen e Farkes, prane liqenit, zone e cila karakterizohet nga qetsia qe ofron, ajri i paster dhe afersia me qendren e Tiranes. Vilat kane strukture tre kateshe ku kati perdhe eshte pershtatur per parking makinash dhe dhome tektnike, dy katet e siperme jane pershtatur per banim. Dy nga vilat jane te investuara totalisht dhe te banuara ndersa njera prej tyre ka perfunduar investimet e ngurta dhe ka mbetur vetem pjesa e rifiniturave dhe mobilimi. Vilat ofrojne pamje fantastike drejt qendres se Tiranes, ndricim natyral gjate gjithe dites, qetesi maksimale dhe privatesi. Disponojne dokumentacion te plote hipotekor si per truallin dhe per ndertimet. Vilat shiten te treja bashke. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!

Property Details

Total Area 1000m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Pjeter Budi
Construction Year 2013
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Balcony Invested Recently Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte me 2...

E RE
4,300€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Total... - 900m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Collaket

Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! Vila eshte e organizuar ne 4 kate, me siperfaqe totale ndertimi 400 m2 dhe...

460,000€
Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super... - 449m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Kompleksin Me Elitar Te Zones Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Pishine!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vi...