Te Garden Residence Turdiu, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!!! - 111m2

Unfurnished
335,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 81

Property Description

REFOB106963 - Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Dyqan 111 m2. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili perbehet nga 9 objekte dhe disa kate parkimi nentokesore. Kompleksi ofron hapesire rekreacionale, pishina, hapesire lojerash per femije dhe shume sherbime dhe facilitete ne nje komunitet te mire strukturuar.Njesia lokalizohet ne nje kompleks te ri dhe cilesor me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades ventiluar, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, tre ashensore te nje nder markave me te njohura ne treg. Dyqani ka siprfaqe 111.21 m2 brutto dhe 100.2 m2 netto dhe eshte e organizuar ne nje ambient openspace me 2 tualete . Dyqani ka fasade xhami e cila mundeson reklamimin e biznesit tuaj. Dyqani eshte ideal per restorant, lokal, pastrim kimik, furre buke pasticeri, supermarket, farmaci, laborator analizash(duke qene se shume prane eshte Siptali ushtarak), berber, parukeri, kopesht privat, exchange etj, Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Right Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 111m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2023
Total Building Floors 12

Features

Residential Property Elevator Not furnished South Orientation East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

340,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Ambient Komercial I Persht... - 135m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Te Ri Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne zone shume te kerkuar dhe aktualisht eshte i dhene me qira per klinik okulistik...