Ne Laprake, Shitet Garsoniere Me Lokacion Perfekt!! - 47m2

Partialy Furnished
72,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 232
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707135 - Ne Laprake, Shitet Garsoniere Me Hapesira Te Bollshme!! Garsonierja ndodhet ne katin 2 te nje pallati 10 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe neto 47 m2 dhe organizohet nga ambient ngrenie dhe gatimi, dhome e vecuar, tualeti. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ne certifikaten e pronesise eshte e regjistruar si njesi. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 47m2
Status
Active
Property Type Studio apartment
Floor 2
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2008
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator Partially Furnished North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
450€ / month
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Garsoniere Totalisht E Inve... - 45m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Garsoniere Totalisht e Investuar!!! Garsonierja ndodhet ne katin 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministrua...