Ne Fillim Te Tregut Elektrik, Jepet Me Qira Ambient Komercial Openspace!!! - 76m2

Unfurnished
600€ / month

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 163

Property Description

REFFS195374 - Ne fillim te Tregut Elektrik jepet me qira ambient comercial me katin 0 te nje pallati te ri 6 katesh ndetim i vitit 2019.Ambienti eshte opspace me fasade xhami ku ka mundesi brandimi,nje depo, nje tualet,me sistem sigurie 24h,kondicionier, linja energjise 3 fazore,linje e ujit e pershtatur me disa dalje per shkak se ambienti ka qene pastrim kimik.Ambienti mund te pershtatet per tipoligji te ndryshme biznesi ,zyra ,koncelari,farmaci,qender estetike,etj.Zona ne te cilen ndodhet ka akses si ne Unazen e Vogel,Rrugen e Elbasanit.Per nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 76m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Petro Nini Luarasi
Construction Year 2019
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Invested Recently Not furnished West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300€ / month
Ne Kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Persh... - 33m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Ali Demi, Ne kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje...

300€ / month

400€ / month

Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Pe... - 80m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe organi...

89,900€

99,000€

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Shitet Dyqan Me Ci... - 80m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Shitet Dyqan Me Cmim Okazion Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit d...