Tek Rruga Dibres, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te Ri !!! - 115m2

Unfurnished
350,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 294

Property Description

REFFS193978 - Ne rrugen e Dibres, prane Spitalit Nene Tereza, shitet ambient komercial openspace me siperfaqe 115 m2 dhe me lartesi 5.20 m e cila e ben te mundur te behet dhe ndarje me 2 kate te ambientit per tu shfytezuar maksimalisht. Ambienti eshte ne ndertim te vitit 2021, me fasade xhami ne tre kende, me verande qe mund te shfrytzohet me lushishte para. Ambienti eshte i pershatshem per Bare, Restorant apo per tipe te ndryshme biznese pasi ka akses ne rrugen e dalje ne Rrugen e Dibres dhe Unaze. Zona ne cilen ndodhet per merr nje zhvillim kohet e fundit vetem me ndertime te reja. Ambienti ka orientim Veri -Lindje dhe Jug-Perendim gjithashtu disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 115m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga e Dibrës
Construction Year 2021
Total Building Floors 7

Features

Residential Property Invested Recently Parking Opportunity South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Window screens Mortgage

Property Video

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

340,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Ambient Komercial I Persht... - 135m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Te Ri Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne zone shume te kerkuar dhe aktualisht eshte i dhene me qira per klinik okulistik...

350,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Dyqan I Pershtatshem Per Tip... - 89m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, Prane Bar Skampa, Shitet Dyqan Me Hapesira Te Bollshme!!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe ka nje sipe...

120,000€
Te Pediatria, Shitet Dyqan Per Tipologji Te Ndryshme Bi... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pediatria, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadministruar...