Prane Pallatit Te Brigadave, Shitet Apartament 3+1+2 I Investuar Ideal Per Banim!!! - 153m2

Unfurnished
383,000€

  • Rruga Herman Gmeiner
  • 221
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES527051 - Prane Pallatit Te Brigadave, Shitet Apartament 3+1+2 I Investuar Ideal Per Banimi. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim cilersor ku vihet re fasada e ventiluar,punimet cilesore dhe hapsira e gjelberuar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 153m2 bruto dhe 126m2 neto dhe ndodhet ne katin e 3 te banimit. Hyrja organizohet ne nje sallon te bollshem dhe me drit te orientuar nga jugu ,nje guzhin e vecuar nga salloni,3 dhoma gjumi nje prej te cilave matrimoniale,dhe dy tualete nje prej te cilave me dritare. Vlen per tu theksuar investimi i ngurt superior qe eshte bere ne apartament, parketi cilesor dyert e brendshme instalime elektrike dhe instalimet hidraulike, punimet me gips spotet dhe punimet me led, tualete te investuara me firmat me te mira ne treg, gjithashtu dhe kondicionimi multi split i Firmes Mitsubishi. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone elitare per banim fal qetsis dhe ajrit te paster qe te fal natyra. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 153m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Street Rruga Herman Gmeiner
Construction Year 2024
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Toilet with Window Not furnished South Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

257,500€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacio... - 101m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion dhe Orientim Perfekt!!! Prona eshte e ndare ne apartament 2+1 dhe garsoniere, secila me hyrj...

770,000€
Cmim i diskutueshem

795,000€

Tek Downtown One, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pamj... - 220m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Ne Kryqezimin e Rruges se Elbasanit Me Bulevardin Bajram Curri, Ne Zemer Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete + Depo + Dy Ballkone Tek Do...

227,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me... - 168m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Viena

Tek Kompleksi Xheluks, ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Austriake shitet super apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfqa...