Prane Zogut Te Zi, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! - 174m2

Furnished
295,000€

  • Rruga Hysni Gerbolli
  • 267
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES526607 - Prane Zogut Te Zi, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh me ashensor, ndertim i vitit 2010. Apartamenti ka nje siperfaqe 116m² neto, 22m² siperfaqe te perbashket dhe 35.5m² siperfaqe verande, 174.4m² bruto, metrat te specifikuara ne planimetri. Apartamenti eshte totalisht i investuar duke filluar nga parketi ACc5, dyert e brendshme, instalimet elektrike dhe hidraulike, vetratat dopio xham termike, punime gipsi dhe spote, tualete te reja, elektroshtepiaket nga firmat me te mira. Prona organizohet ne nje sallon te bollshem me kendin e gatimit se bashku dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, njera dhome eshte matrimoniale me tualet te dedikuar, tjetra dhome femijesh dhe nje tualet kryesor. Apartamenti eshte nje mundesi e mire per banim pasi i ploteson te gjitha nevojat jetesore dhe facilitetet kryesore, gjithashtu dhe qetesine qe ofron zona. Prona eshte dhe nje mundesi e mire investimi per sa i perket pjeses se qiradhenies pasi zona ka shume kerkesa. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare Real Deal ne numrin +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 174m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Rruga Hysni Gerbolli
Construction Year 2010
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Residential Property Veranda Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
145,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 2+1 I Sapo... - 80m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Stacionit te Trenit Shitet Apartament 2+1 i Sapo investuar!!!Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje siperfaqe...

E RE
304,000€
Ne Lungomare Vlore, Shitet Apartament 2+1 Ne Nje Nga Pr... - 95m2
Lungomare Vlore - Vlorë County

Ne Lungomare, Vlore Shitet Apartament 2+1 Ne Nje nga Projektet Me Elitare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje prej godinave 11 kateshe me sipe...

298,400€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 275m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...