Ne Dhermi, Tek Kompleksi Sofo Duni, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! - 60m2

Unfurnished

185,000€

180,000€

  • Rruga Perivolo
  • 86
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFEK387270 - Ne Dhermi, Tek Kompleksi Sofo Duni, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim, fare prane bregut te detit. Kompleksi karakterizohet nga punime teper cilesore dhe ofron pamje spektakolare nga deti. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare dhe organizohet nga salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 60m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 1
Zone Dhermi
Street Rruga Perivolo
Construction Year 2024
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Balcony Not furnished West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

185,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Super Apartament 1+1, Ne... - 74m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sulejman Delvina

Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Super Apartament 1+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje ndertim...

167,000€

175,000€

Tek Turquoise Marina, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi... - 97m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Ne Gjirin E Lalezit, Tek Turquoise Marina, Shitet Apartament 1+1 Ne Kompleksin Me Te Mire Ne Bregdet!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 96.73m² dhe or...

167,000€
Ne Dhermi, Tek Kompleksi Sofo Duni, Shitet Super Aparta... - 54m2
Dhermi - Rruga Perivolo

Ne Dhermi, Tek Kompleksi Sofo Duni, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje nga Deti!! Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim, fare prane bregut...