Ne Rrugen Ndre Mjeda, Tek Kompleksi Star Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion! - 195m2

Unfurnished
450,000€

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 87

Property Description

REFEK384950 - Ne Rrugen Ndre Mjeda, tek kompleksi Star shitet ambient komercial me cmim Okazion. Ambienti ka nje siperfaqe neto prej 195 m2 dhe munde te perdoret per destinacione te ndryshme biznesi. Se fundmi ne ambient jane investuar sistemi i aspirimit, vetratat e jashteme te cilat jane dopio xham me palosje dhe ndarje me gips te ambienteve te brendshme. Ambienti ka fasade xhami ne te gjithe gjatesin e tij, gjithashtu ambienti ka akses nga te dyja anet e kompleksit. Aktualisht kompleksi eshte ne fazen perfundimtare ku disa prej ambienteve komerciale kan filluar aktivitetin. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 195m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Ndre Mjeda
Construction Year 2022
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

450,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri, Shitet Dyqan, Buze Rruge!!! - 50m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambjent Komercial (Dyqan), ne katin zero, me siperfaqe totale 50 m...

76,000€
Tek Ish Parku I Autobuzave, Shitet Njesi Biznesi Ideal... - 33m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frosina Plaku

Te Ish Parku i Autobuzave, Prane Report Tv, Shitet Njesi Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 4 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 33...