Okazion!!! Tek Farmacia 10 Shitet Duplex 2+1 + Papafingo, Ideale Per Investim!!! - 130m2

Furnished
160,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 235
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED677075 - Okazion!!! Tek Farmacia 10 Shitet Duplex 2+1 + Papafingo, Ideale Per Investim!!! Dupleksi ndodhet ne katin e 3 dhe 4 te nje pallati 4 katesh, pa ashensor. Ka nje siperfaqe neto 130.3 m2. Organizohet: kati 3 - korridori shperndares , ambient gatimi i vecuar, salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, tualet me dritare; kati 4- ambient open space qe mund te organizohet ne dy dhoma, tualet . Dupleksi eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Dispononon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet dupleksi ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 130m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Street Rruga e Dibrës
Construction Year 1957
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window Furnished South Orientation Attic

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
165,000€
Ne Rrugen E Dibres, Tek Kompleksi Halili, Shitet Aparta... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Tek Kompleksi Halili, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje prej godinave te kompleks...

143,000€
Tek Kompleksi F10 , Ne Rrugen E Dibres Shitet Apartamen... - 84m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi F10 ne rrugen e Dibres shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te dhe ka siperfaqe totale 84m² dhe siperfaqe neto 71.8m²...

E RE
155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament... - 95m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri !! Apartamenti me siperfaqe totale 94.49 m2, ndodhet ne katin e 3-te te...