Tek Emerald Center, Shitet Dyqan I Sapo Investuar!!! - 88m2

Furnished
423,000€

  • Rruga 5 Maji
  • 81

Property Description

REFED676523 - Tek Emerald Center, Shitet Dyqan I Sapo Investuar!!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje qendre tregtare 11 kateshe, ndërtim i vitit 2022. Siperfaqja bruto e dyqanit eshte 88m2 dhe neto 80m2. Dyqani eshte i mobiluar dhe ka orientim Jug-Lindje. Dyqani ndodhet ne nje zone te zhvilluar e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje biznes sa me te suksesshem. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 88m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Street Rruga 5 Maji
Construction Year 2022
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Elevator Invested Recently Furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

145,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Siri Kodra, Shitet Ambient Biznesi Ne Katin Z... - 66m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga Siri Kodra

Tek rruga Siri Kodra, prane karburantit GegaOil, shitet ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë të mirë. Ambienti është i nda...