Ne Porcelan, Shitet Njesi Biznesi Bar-Kafe Prane Universitetit Europian Te Tiranes !! - 170m2

Furnished

280,000€

270,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 216

Property Description

REFAK604927 - Ne Porcelan, prane Universitetit Europian Te Tiranes shitet njesi biznesi Bar-Kafe me siperfaqe neto 130 m2 dhe 40 m2 verande ne katin e 2 teknik te nje ndertimi 11 katesh i mireadministruar. Njesia organizohet ne nje hapsire open space me verande si edhe dy tualete. Orientimi eshte nga jug-perendimi cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Prona eshte mundesi shume e mire investimi nisur nga afersia qe ka me universitetin. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 170m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 2
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2006
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Veranda Parking Opportunity Furnished South Orientation West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

280,000€
Cmim i diskutueshem
Te Ish Parku I Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli,... - 112m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Te Ish -Parku i Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Investim!!! Ambienti ,me siperfaqe bruto 111.4 dhe neto 106....