Tek Kompleksi Green City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arredim Modern!!!! - 107m2

Furnished

200,000€

195,000€

  • Rruga Nexho Konomi
  • 477
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAK086613 - Tek Kompleksi Green City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arredim Modern!!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 teknik te nje pallati te ri dhe te pajisur me ashensor, ndertim i vitit 2020. Ka stukture shume te rregullt, siperfaqe totale 107m² dhe siperfaqe neto 93m². Organizohet ne korridorin hyres, sallonin e ndenjes me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare, nje dhome tjeter gjumi dhe tualeti i dites po me dritare. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me cilesi dhe stil. Kompleksi ofron hapesira te perbashketa te gjelberuara, 2 pishina private, kende lojrash, hapesira parkimi dhe shume sherbime te ndryshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 107m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Street Rruga Nexho Konomi
Construction Year 2020
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

199,800€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 111m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - New Boulevard Tirana

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe me orientim perfek...

E RE
140,000€
Cmim Kleringu !!! Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Aparta... - 108m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Cmim Kleringu !!! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje godine b...