Ne Ali Dem, Shitet Shtepi Private, Ne Lokacion Perfekt!! - 250m2

Unfurnished

370,000€

350,000€

  • Ali Demi
  • 489

Property Description

REFAK085897 - Prane BKT ne Ali Dem Shitet shtepi private me 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me akses shume te mire. Shtepia ka siperfaqe toke 109m dhe gjurme ndertimi 66.7m e cila ne katet e sipermeve sipas struktures se ndertimit eshte me e madhe per kat si siperfaqe banimi. Ne total shkon mbi 220 m banim dhe 60 m garazhd/bodrum. Ka shkalle te brendshme dhe ne cdo kat ka hapsire per ndenje me kend gatimi, dhome gjumi dhe tualet. Ne katin e fundit ka dhe nje verande me super pamje. Shtepia do rikonstruksion i cili mund te mundesohet edhe nga shitesi ne varesi te nje marveshje paraprake. Cmimi i reklamuar eshte per gjendjen sic eshte. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor si per truallin si per ndertesen. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Property Details

Total Area 250m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Ali Demi
Construction Year 2010
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Veranda Garage More than one Balcony Balcony Storehouse Not furnished South Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

700,000€
Ne Ali Dem, Shitet Vile Individuale Ne Faze Perfundimta... - 386m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile individuale 2 kateshe,mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate,oborr dhe vend parkimi i jashtem per...

Ne Ali Dem ,Shitet Super Vile Individuale Me Pishine !!... - 463m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile Individuale me pishine,mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate mbi toke dhe me 1 kat nentoke bodru...

600,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Demi, Shitet Vile 3-Kateshe Perfekte Per Investi... - 400m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem ,Rruga Pasho Hysa, Shitet Vile 3-kateshe , Mundesi E Mire Investimi !!! Vila organizohet ne 2 kate plus papafingo. Me oborr me siperfaqe to...