Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Pishine!!! - 449m2

Unfurnished
447,000€

  • Rruga Panorama e Liqenit
  • 130

Property Description

REFAA636675 - Tek Liqeni Farkes, Ne Kompleksin Me Elitar Te Zones Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Pishine!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cila ka nje vendodhje perfekte buzë Liqenit te Farkes dhe pedonales, perballë malit të Dajtit dhe me një pamje fantastike në cdo moment te dites. E pozicionuar në mes të gjelbërimit dhe ajrit të paster, e bën vendin ideal për të jetuar në privatësi, qetesi, në harmoni me natyren dhe fare pranë qytetit. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, bar/restorante te njohura, me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme me Tiranen, qendren tregtare TEG etj. Residenca është projektuar me arkitekturë moderne dhe ka dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë. Do të ofrojë punime dhe rifinitura shumë cilësore, pamje mbreselënëse të liqenit, siguri dhe administrim 24 orë, komunitet elitar etj. Residenca do të ofrojë të gjitha sherbimet e nevojshme si; bar-restorante, supermarkete, qender mjekesore, parking te dedikuar për cdo vile, rrugë të dedikuar për bicikleta buzë liqenit dhe për këmbësoret, ambient rekreativ sportiv etj. Vila organizohet ne 3 kate dhe ka nje siperfaqe neto prej 214.66 m2, siperfaqe te perbashket prej 8.59 m2 , siperfaqe verande prej 102.9 m2, siperfaqe pishine prej 45 m2, ambjent teknik prej 9.22 m2, verande teknike prej 68.7 m2. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 449m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 1
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Panorama e Liqenit
Construction Year 2023
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Veranda More than one Balcony Balcony Toilet with Window Not furnished East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte me 2...

750,000€
Tek Liqeni I Farkes, Kompleksi Milord Residence, Shitet... - 341m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Vilë në shitje-"Milord Residence", Liqeni i Farkës, Tiranë Milord Residence, një rezidencë e re me vila luksoze, e cila ka pamje nga liqeni i Farkës,...

500,000€
Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individ... - 414m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Grori

Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! Vila eshte e perbere ne 3 kate nga te cilat kati nentoke me siperfaqe...